افزایش سرعت سایت | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  افزایش سرعت سایت

  افزایش سرعت سایت و بهینه سازی صفر تا صد وبسایت شما به صورت فوق حرفه ای

  افزایش سرعت وردپرس خدمتی جدید از بیگول است. سرعت سایت وردپرسی شما یکی از معیار های موفقیت وبسایت شماست. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در نتایج گوگل و سئو وردپرس شما سرعت آن است. برای داشتن وبسایتی سریع می توانید با ما همراه شوید.

  خدمات افزایش سرعت وردپرس چگونه عمل می کند؟

  ما ابتدا وبسایت شما را از جهات مختلفی بررسی می کنیم ، دلایل بسیار زیادی می تواند باشد که سرعت سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پس از اینکه این موارد شناسایی شد نوبت به اتخاذ تصمیم برای افزایش سرعت ( کاهش لود تایم ) می رسد و ما بصورت تخصصی همه چیز را برای وبسایت شما در نظر میگیریم تا کاربران شما سرعت بهتری را تجربه کنند.

  آیا افزایش سرعت روی سئو هم تاثیر دارد؟

  قطعاً بله ، یکی از فاکتور های اساسی سئو این است که سرعت سایت شما مناسب باشد و کاربر را از مشاهده صفحات نرنجاند. شما به راحتی قادر خواهید بود تا پس از کانفیگ سرعت برای بهبود وضعیت سایت خود در موتور های جستجو گام های مهمی بردارید.

  برای شروع افزایش سرعت از کجا اقدام نماییم ؟

  در بخش زیر می توانید افزایش سرعت را تهیه نمایید. سپس باید به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید تا اطلاعات مورد نیاز را از شما دریافت و پروژه شروع شود.

  پروژه های بهبود سرعت سایت حدود 2 روز کاری زمان می برند و بصورت تک پروژه برای همیشه روی سایت شما انجام می شوند.

  سفارش به قیمت 120000 هزار تومان
  عودت وجه در صورت عدم موفقیت پروژه

  این یک تضمین است. ما نیز ادعایی نداریم و با تجربه خودمان همه تلاشمان را برای افزایش سرعت سایت شما خواهیم کرد. در این بین اگر نیاز به تغییرات خاصی باشد نیز با کمک هم آن را حل خواهیم کرد. هدف ما این است که یک خدمت بصورت مناسبی ارائه گردد و شما از آن بالاترین بهره را ببرید.

  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی