شروع کنید | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  برای شروع کسب درآمد از بیگول و آغاز فعالیتتون این بخش رو مطالعه کنید.

  از کجا شروع کنیم !

  فقط با داشتن اینترنت و یک تلفن همراه یا یک کامپیوتر در منزل به کسب درامد بپردازید. خب حالا سوال میپرسید که چطوری این اتفاق میوفته , پس با ما در این صفحه از بیگول همراه باشید.

  بیگول چیزی بیشتر از یک سایت برای کسب درآمد هستش , مارو بیشتر بشناسید در صفحه درباره ما  کلیک کنید

   

  کمی توضیح خودمونی و بعد هم شروع به فعالیت

  یکی از ارکان موفقیت بیگول، این بوده و هست که بیگول، جوان‌ ترین و تحصیل‌ کرده‌ ترین گروه نویسندگانی را در اختیار دارد که نیروی محرکۀ آن‌ها ، انگیزۀ نوشتن و آموزش است. نویسندگانی که بی‌ وقفه و بدون هیچ‌ گونه چشمداشتی، برای شما می‌نویسند؛ تا در کنار هم بمانیم و بیاموزیم.

  بیگول ، وبگاهی است خود ساخته , سختی‌ های بسیاری را تحمل کرده است تا به اینجا رسیده است. و ما میخواهیم با کمک به هم بهتر و بهتر بشویم.

   

   

  شروع فعالیت و کسب درامد

  بیگول تازه فعالیت جدی خودش رو توی زمینه کسب درآمد و نویسندگی شروع کرده و کاربرا میتونن با ثبت نام توی سایت از داخل پنل کاربریشوت برای ما مقالاتشون رو ارسال کنند و امتیاز بگیرن.

  هر کسی یک چیزی بلده و توی یک زمینه ای مهارت داره که میتونه بنویسه و دیگران استفاده کنن. که توی هر زمینه ای میتونه باشه و هیچ محدودیتی نداره.

  ما مطالب ارسالی رو مطالعه میکنیم و نشر میدیم. که باید از قسمت قوانین سایت قوانین ارسال مطلب رو مطالعه کنید.

  و اما نحوه کسب درآمد از ارسال مطلب , به دلیل اینکه ما تازه شروع به کار کردیم و تمام هزینه ها با خودمون هستش دوست داریم که به تمام نویسنده ها توی تمام موضوعات بابت هر مطلبی که ارسال میکنند یک هزینه ای رو پرداخت کنیم ولی محدودیت های مالی و سختی هایی که وجود داره این کارو برامون دشوار کرده از تمامی نویسندگانی که برای ما مطالب ارزشمندشون رو ارسال میکنند تشکر میکنیم و برای شروع کار مطالب ارسالی شما با نام و تصویر شما منتشر میشه و در آینده ای نه چندان دور حتما بخش کسب درآمد از نویسندگی رو برای تمامی نویسندگان بیگول فراهم میکنیم و برای مطالب ارسالی شون مبلغی رو در نظر خواهیم گرفت.

   نویسندگان وبسایت :

  ما برای نشر اطلاعات مفید تلاش میکنیم و خوشحال میشیم که در این راه همراه ما باشید. تلاش های ما در راستای کمک به تمام افرادی هستش که شاید به هر دلیلی شرایط خرید و یا استفاده از منابع پولی رو نداشته باشند. قدمی خیلی ناچیز هست که بتونید اطلاعات کاربردی و مفید رو در اختیار تمام افراد بگذاریم. هر نویسنده ای چیزی در ذهن داره و حرفه ای رو بلده که میتونه با اشتراک گذاری اون به خیلی ها کمک کنه و از همه نویسندگانی که مارو همراهی میکنن نهایت تشکر رو دارم و به امید روزی که توانایی های سایت هم بره بالاتر و ما بتونیم قدر دان زحمت های همه دوستان باشیم. ممنون

   

  امتیاز و جوایز :

  ما برای نویسندگان برتر که بیشترین امتیاز را بدست اوردند و مطالب بیشتری را برای سایت ارسال کردند جوایزی رو در نظر خواهیم گرفت.

   

  این وبسایت یکی از هدف هاش کمک به توانیابان و خدمات دهی به توانیابان هستش با حمایت از بیگول و انتشار مطالبتون در این راه مارا حمایت کنید و ما هم تلاشمون بر این هستش که هر روز بهتر از قبل باشیم. باهم در کنار هم برای دنیایی بهتر

  در بخش تماس با ما نظرات و پیشنهادادتون رو کامنت کنید تا همه بتونند استفاده کنند و ما هم فیدبک هارو دریافت کنیم. ممنون از شما

   

  عضویت در سایت

  مهدی یوسفی | بیگول

  پشتیبانی