یادگیری زبان انگلیسی ب روشی موثر!! | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  یادگیری زبان انگلیسی ب روشی موثر!!

  بسیاری از افردا هستند که با وجود سال ها رفت و امد به کلاس های مختلف و مطالعه کتب گسترده هنوز هم قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی نیستند.

  این موضوع میتواند ب عوامل مختلفی مثل موسسه نامناسب روش های نامناسب و.. بستگی داشته باشد اما این ها فقط سی درصد موضوع را دربرمیگیرد و عامل اصلی خود شما هستید!!

  طبق تجربیاتی که سال ها از یادگیری زبان آموخته ام بهتر از اول از خودتان شروع کنید و به اصلاح ذهن خود بپردازید.

  بله درست شنیدید!! اصلاح ذهن خودتان!! اگر شما با دل و جان و با انگیزه شروع ب یادگیری زبان کنید مطمئن باشید که در کمترین زمان ممکن نتیجه آن را خواهید دید.

  در اینجا چند راه موثر در این مسیر را بررسی می کنیم. چه شما به کلاس زبان بروید و چه نروید این راه ها می توانند در مهارت اموزی شما کمکتان کند.

  خب شروع می کنیم:

  ۱.پاکسازی ذهن

  اولین قدمی ک باید بردارید تفکر درست و اماده سازی ذهن است. شما باید تمام سعی خود را در این راه بگذارید. اینکه به خود باور کنید و مطمئن باشید ک شما توانایی صحبت کردن خواندن نوشتن ب زبان دیگری را دارید. با تکرار این حرف ها به خود و پاک کردن افکار منفی و جملات منفی مثل من نمیتوانم میتوانید ب راحتی قدم اول را بگذرانید.

  ۲. تماشای فیلم

  بسیاری از افراد هستند که وقت زیادی را صرف تماشای فیلم های زبان اصلی برای یادگیری می کنند اما عده ای از آن ها نتیجه مطلوب را نمی گیرند و دلیل آن این است که تنها تماشای فیلم حتی با زیر نویس سودمند نیست و نتیجه چنان خوبی در بر ندارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که شما باید برای یادگیری علاوه بر تماشای فیلم کلمات ، جمله ها و نکته هایی را که نمی دانستید یادداشت کنید. و حتی آن هایی را که می دانید بنویسید تا برای همیشه در یادتان بماند. بخاطر داشته  باشید که تماشای فیلم موجب افزایش توانایی شما در گفتگو می شود.

  ۳.گوش دادن به موسیقی

  یکی از بهترین راه ها برای افزایش دانش لغات شما گوش دادن ب موسیقی ست. برای این کار ابتدا از آهنگ های راحت تر مثل آهنگ های ادل ، سم اسمیت ، سلنا گومز ، بیونس و یا ریحانا می توانید شروع کنید. بار اول اهنگ را خوب گوش کنید و ببینید چه کلماتی را می فهمید و آن ها را یادداشت کنید. برای بار دوم آهنگ را پلی کنید و همراه آن متن شعر آن را نیز مطالعه کنید تا ببینید چه تعداد از کلمات را به درستی فهمیدید. به این نکته نیز توجه کنید که گوش دادن به موسیقی علاوه بر تقویت وکب به لحجه شما نیز کمک خواهد کرد.

  راه های زیاد دیگری نیز برای یادگیری زبان وجود  دارد و اپ هایی که ب راحتی ب شما کمک می کنند که در مقاله های بعدی آن ها را معرفی خواهم کرد. اما هرگز فراموش نکنید برای یادگیری یک زبان یا باید در آن کشور زندگی کرد و یا آن کشور را ب خانه آورد!!

  لینک مطلب: https://bigol.ir/?p=8153
  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی