چطور یک پست یا صفحه‌ی وردپرس را تنها با یک کلیک کپی کنیم؟ | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  چطور یک پست یا صفحه‌ی وردپرس را تنها با یک کلیک کپی کنیم؟

  چطور یک پست یا صفحه‌ی وردپرس را تنها با یک کلیک کپی کنیم؟

  با کپی کردن یک پست یا صفحه، می‌توانید بدون تحت تاثیر قرار دادن آن صفحه یا پست موجود بر روی سایت، تغییرات مورد نظر خود را روی آن اعمال کنید. در این مطلب به شما یاد می‌دهیم که چطور تنها با یک کلیک، صفحه یا پست سایت خود را کپی کنید.

  کپی کردن یک صفحه یا پست وردپرس

  ابتدا باید افزونه‌ی Duplicate Post را بر روی سایت خود نصب و فعال سازی کنید. بعد از فعال سازی، از بخش پست‌ها به صفحه‌ی تمام پست‌ها بروید. در اینجا دو لینک برای کپی و یا ایجاد پست‌ها در زیر عنوان هر پست می‌بینید.

  با کلیک بر روی گزینه‎ی Clone می‌توانید یک کپی از پست مورد نظر خود بسازید و نیازی نیست پست کپی شده را در ویرایشگر پست باز کنید. گزینه‌ی New Draft هم پست را کپی می‌کند و هم آن را در ویرایشگر پست باز می‌کند. پس می‌توانید به محض کپی کردن پست، روی آن کار کنید. برای کپی کردن صفحات هم همین گزینه‌ها وجود دارند.

  سفارشی سازی تنظیمات افزونه‌ی Duplicate Post

  می‌توانید با سفارشی سازی تنظیمات این افزونه، نوع پست‌ها را تعیین کنید، کاربران خاصی را محدود کنید و یا چیزهایی را که باید کپی شوند انتخاب کنید. برای این کار باید از بخش تنظیمات به صفحه‌ی Duplicate Post بروید تا به تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشید.

  در این صفحه سه بخش وجود دارد. بخش اول به شما اجازه می‌دهد چیزهایی را که زمان کپی کردن یک صفحه یا پست باید کپی شوند، انتخاب کنید. تنظیمات پیش فرض باید برای اکثر سایت‌ها مناسب باشند، با این حال می‌توانید خودتان هم این تنظیمات را بررسی کنید.

  بخش بعدی مربوط به مجوزها است.

  این افزونه به صورت پیش فرض به ادمین و ویرایشگر سایت اجازه می‌دهد که پست‌ها را کپی کنند. همچنین در این بخش ویژگی‌های پست‌ها و صفحات سفارشی هم آورده شده است.

  در نهایت بخش آخر مربوط به نوع نمایش پست‌ها و صفحات کپی شده است. در این بخش می‌توانید انتخاب کنید که پست‌های کپی شده در کجا به نمایش دربیایند. به صورت پیش فرض این کپی‌ها در فهرست پست‌ها، ویرایشگر صفحه و نوار ادمین نشان داده می‌شوند.

  جمع بندی

  بعد از انجام دادن موار د ذکر شده، به راحتی می‌توانید تنها با یک کلیک پست‌ها یا صفحات مورد نظر خود را کپی کنید. در نهایت فراموش نکنید که تنظیمات ایجاد شده را ذخیره کنید.

  منبع

  https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-duplicate-a-wordpress-page-or-post-with-a-single-click/

   

  لینک مطلب: https://bigol.ir/?p=9002
  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی