چطور به منوی متحرک وردپرس پست اضافه کنیم؟ | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  چطور به منوی متحرک وردپرس پست اضافه کنیم؟

  چطور به منوی متحرک وردپرس پست اضافه کنیم؟

  منوی در وردپرس می‌تواند کاملا سفارشی باشد و شما می‌توانید لینک‌ها، صفحات، پست‌ها، دسته بندی‌ها و… را سفارشی کنید. در این مطلب به شما یاد می‌دهیم که چطور به منوی متحرک سایت خود یک سری پست خاص اضافه کنید.

  چه زمانی و چرا باید به منوی متحرک سایت پست اضافه کنیم؟

  منوی متحرک به شما اجازه‌ی ایجاد یک ساختار متحرک برای سایت وردپرس را می‌دهد. همچنین این منو به کاربران کمک می‌کند با سرعت و به راحتی بخش‌های مختلف سایت را پیدا کنند. از طریق وردپرس به راحتی می‌توانید برای وب سایت خود منوی متحرک بسازید. به صورت پیش فرض در این منو امکان اضافه کردن بخش‌های مختلف مانند صفحات و پست‌ها وجود دارد.

  بعضی از وب سایت‌ها علاوه بر صفحات و پست‎ها، به منوی سایت خود دسته بندی‌ها را هم اضافه می‌کنند. این کار به کاربران اجازه می‌دهد که به راحتی موضوعات مختلف سایت را دنبال کنند.

  گاهی اوقات ممکن است بخواهید پست‌های خاصی را به منوی متحرک سایت خود اضافه کنید. برای مثال پست‌های محبوب و یا چیزهایی که دوست دارید کاربران سریع آن‌ها را پیدا کنند. در ادامه روش انجام این کار را با هم بررسی می‌کنیم.

  اضافه کردن پست‌های خاص به منوی متحرک

  ابتدا باید از بخش Appearance به صفحه‌ی Menus در بخش ادمین وردپرس خود بروید و یک منو را برای ویرایش انتخاب کنید. البته می‌توانید یک منوی جدید هم بسازید و از آن به عنوان منوی متحرک استفاده کنید.

  بعد از انتخاب منو، بخش‌هایی برای صفحات، پست‎ها، لینک‌های سفارشی و دسته بندی‌ها می‌بینید. با کلیک کردن بر روی هر بخش می‌توانید گزینه‌های مربوط به آن را مشاهده کنید.

  اگر بخش پست‎‌ها در این قسمت وجود ندارد، می‌توانید با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی Screen Options آن را پیدا کنید.

  وقتی بخش پست ظاهر شد، روی آن کلیک کنید و بعد از پیدا کردن پست مورد نظر خود، روی گزینه‌ی اضافه کردن به منو کلیک کنید.

  بعد از اضافه کردن پست مورد نظر خود به منوی متحرک، می‌توانید با کشیدن و رها کردن آیتم‌های منو، ظاهر آن را به دلخواه تغییر دهید.

  حتی می‎توانید علامت‌ها را برای کوچک کردن عنوان پست‌ها تغییر دهید. حالا کافی است تغییرات را ذخیره کنید و برای مشاهده‌ی آن‌ها وب سایت خود را چک کنید.

  جمع بندی

  شما می‌توانید منوی متحرک خود را از طریق اضافه کردن نوار جستجو، آیکون‌های رسانه‌های اجتماعی، لینک‌های ورود و خروج کاربران از سایت، آرشیو انواع پست‌ها و… سفارشی سازی کنید.

  منبع

  https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-specific-posts-to-wordpress-navigation-menu/

   

   

  لینک مطلب: https://bigol.ir/?p=8992
  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی