روش ساختن چارت سازمانی در وردپرس | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  روش ساختن چارت سازمانی در وردپرس

  روش ساختن چارت سازمانی در وردپرس

  آیا می‌خواهید یک چارت سازمانی شیک در سایت وردپرس خود بسازید؟ چارت‌های سازمانی برای نشان دادن سلسله مراتب سازمانی و معرفی تیم تجاری به کاربران مفید هستند. در این مطلب به شما یاد می‌دهیم چطور یک چارت سازمانی در وردپرس بسازید.

  ایجاد چارت سازمانی در وردپرس

  ابتدا باید افزونه‌ی Easy Org Chart را نصب و فعال سازی کنید. سپس از بخش Easy Org Chart گزینه‌ی Add New را از قسمت ادمین وردپرس خود انتخاب کنید.

  برای شروع باید یک عنوان برای چارت خود انتخاب کنید. بعد از پایین صفحه بخش Build your Org Chart را پیدا کنید تا بتوانید اعضای تیم خود را اضافه کنید. در ستون اول باید جزئیات مربوط به اعضای تیم، مانند نام، عنوان شغلی، عکس پروفایل و اطلاعات تماس را وارد کنید. سپس باید بر روی گزینه‌ی Add a person کلیک کنید تا بتوانید یک عضو دیگر هم اضافه کنید. تا زمان اضافه کردن کل اعضای تیم به چارت، به همین شکل ادامه دهید.

  می‌توانید اعضای تیم را با کشیدن و رها کردن در بخش ادمین وردپرس خود به چپ و راست جابجا کنید. همچنین باید بالاترین مقام سازمان و یک شماره‌ی ردیف بر اساس ساختار سازمان برای هر عضو تیم انتخاب کنید.

  بعد از اضافه کردن اعضای تیم، از پایین صفحه بخش استایل را پیدا کنید. از این قسمت می‌توانید ظاهر چارت سازمانی خود را در وردپرس تعیین کنید.

  بعد از اتمام کار باید گزینه‌ی Publish را برای ذخیره‎ی تغییرات انتخاب کنید.

  برای نمایش چارت سازمان بر روی سایت باید از بخش ادمین وردپرس به صفحه‌ی Easy Org Chart بروید و میانبر ایجاد شده را کپی کنید.

  حالا می‌توانید این کد را به هر پست‌، صفحه یا نوار ابزاری که می‌خواهید اضافه کنید تا چارت سازمانی شما در آن‌جا به نمایش دربیاید.

  جمع بندی

  ایجاد چارت سازمانی در وردپرس برای افرادی که سایت تجاری دارند، مزیت‌های زیادی دارد. بهتر است در زیر هر چارت سازمانی، یک فرم تماس هم اضافه کنید. می‌توانید نحوه‌ی اضافه کردن فرم تماس را در آموزش‌های قبلی ما پیدا کنید.

  منبع

  https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-create-your-company-org-chart-in-wordpress/

  لینک مطلب: https://bigol.ir/?p=9022
  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی