اهمیت استفاده از کلید واژه‌ی مناسب در زمان تولید محتوا برای وب سایت | بیگول
 • خدمات ما
 • 0

  اهمیت استفاده از کلید واژه‌ی مناسب در زمان تولید محتوا برای وب سایت

  اهمیت استفاده از کلید واژه‌ی مناسب در زمان تولید محتوا برای وب سایت

  حتما می‌دانید که همیشه قبل از تولید محتوا برای وب سایت‌ها باید در مورد کلید واژه‌ی مناسب برای محتوای مورد نظر خود تحقیق کنیم. این کار هم برای ارتقاء رتبه‌ی سایت در موتورهای جستجو مفید است و هم به کاربران سایت شما کمک می‌کند مطالب و زمینه‌ی کار سایت را سریع‌تر و راحت‌تر درک کنند. بنابراین اولین گام برای تولید محتوای حرفه‌ای برای وب سایت، تحقیق در مورد کلید‌ واژه‌ها است.

  استفاده از سئو کلاه سفید

  شاید روش‌های سئو کلاه سفید، آسان‌ترین راه برای ارتقاء رتبه‌ی وب سایت در موتورهای جستجو باشد. نموداری که در بالا می‌بینید، مربوط به یک اصطلاح چهار کلمه‌ای ارزشمند است که به تدریج موجب بالا رفتن ترافیک وب سایت شده است. بهتر است بدانید در صورتی که از قوانین گوگل پیروی کنید و یا به عبارت دیگر روش‌های کلاه سفیدها را به کار ببرید، می‌توانید بدون هیچ مشکلی در صدر جستجوها بنشینید. این روش با هر نوع کلید واژه‌ای و برای هر نوع وب سایتی موثر خواهد بود. به این صورت که میزان در دسترس بودن محتوای رقبا و محتوای تولید شده توسط شما را می‌سنجد و سپس بر اساس نتایج به دست آمده، سایت شما را رتبه بندی می‌کند. پیشرفتی که در نمودار بالا حاصل شده است، به دلیل استفاده از روش‌های دیگر سئو مانند لینک‌های داخلی یا ترفندهای مستقیم و غیرمستقیم دیگر نیست و فقط به دلیل استفاده از کلید واژه‌ی مناسب به دست آمده است. اگر بتوانید از ساز و کار گوگل سر در بیاورید،  شما هم می‌توانید از این روش سود ببرید. در مطالب بعدی با روش‌های کلاه سفیدها بیش‌تر آشنا می‌شویم.

  چطور کلید واژه‌ی مناسب را پیدا کنیم؟

  راحت‌ترین راه برای پیدا کردن کلید واژه‌ی مناسب فکر کردن به این موضوع است که کاربران برای پیدا کردن محتواهای مورد نیاز خود، چه کلماتی را در گوگل سرچ می‌کنند. به یاد داشته باشید که کلمه‌ی کلیدی شما باید با محتوای متن در تناسب باشد؛ اضافه کردن یک عبارت طولانی و تکرار کردن آن به دفعات زیاد متن شما را پر از کلمات تکراری می‌کند و این موضوع برای کاربران رضایت بخش نیست. اضافه کردن کلمات کلیدی مختلف به مقاله‌های متنوع می‌تواند کار سرگرم کننده‌ای باشد، فقط فراموش نکنید که قبل از آن باید در مورد کلید واژه‌ی ارزشمند تحقیق کنید.

  تحقیق در مورد کلید واژه‌ی مناسب

  کلید واژه‌ای که برای متن خود انتخاب می‌کنید باید به نوعی با تمام متن ارتباط داشته باشد. باید برای متن خود چند اصطلاح دقیق انتخاب کنید که با کل مطلب در تناسب باشند، این کلید واژه‌ها را در تمام متن به اندازه‌ی درست تکرار کنید و بقیه‌ی چیزها را به موتور جستجوی گوگل بسپارید. البته شما می‌توانید کلید واژه‌ی مورد نظر خود را بیش از حد در صفحه تکرار کنید، ولی با اجتناب از این کار می‌توانید ریسک الگوریتم‌های تهاجمی گوگل را هم برای وبسایت خود کاهش دهید. ابزارهای زیادی برای تحقیق در مورد کلید واژه‌ی مناسب وجود دارد، برای مثال می‌توانید از Google Keyword Planner  و یا دیگر ابزارهای موجود در اینترنت استفاده کنید.

  جمع بندی

  با توجه به مطالبی که ذکر شد، شما با استفاده از کلید واژه‌های مناسب می‌توانید بدون به کار گرفتن سایر روش‌های سئو هم انتظار بالا رفتن رتبه‌ی سایت خود در نتایج جستجو را داشته باشید. به شرط آن‌که از کلمات و اصطلاحات مناسب استفاده کنید.

  منبع

  https://www.hobo-web.co.uk/seo-tutorial/#what-is-a-successful-seo-strategy-

   

  لینک مطلب: https://bigol.ir/?p=8561
  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
  پشتیبانی