الماسی

توضیحات

همین الان عضو الماسی شوید و چندین فایل الماسی را دانلود کنید!

.

فایل‌های بخش الماسی چه چیزهایی هستند؟

اغلب فایل‌های بخش الماسی آموزش‌های صوتی کوتاه ، فیلم های آموزشی و فایلهای نوشتاری هستند که برای دانش آموزان و حتی خانواده ها ساخته شده‌ است. دانش آموزان می‌توانند هر روز از این مطالب استفاده نمایند و نکات گفته شده را اجرا کنند تا به تدریج سطح علمی‌شان بهبود پیدا کند. در این بخش مطالب جدید و کاربردی برای آمادگی هرچه بیشتر دانش آموزان و اولیاء ارائه می‌شوند.

.

محتویات بخش اعضای الماسی

فیلم‌های آموزشی کوتاه

بسیاری از دانش آموزان پرمشغله حتی فرصت تماشای یک فیلم آموزشی دو ساعته را هم ندارند. پس ما مطالب کاربردی و جدید در زمینه‌های مختلف تحصیلی و آموزشی را بصورت فیلم‌های آموزشی کوتاه قابل دانلود درآورده‌ایم تا دانش آموزان بتوانند با صرف چند دقیقه در روز همواره اطلاعات درسی خود را ارتقا داده و سطح علمی خود را توسعه دهند.
این فیلم‌ها از کارگاه‌های آموزشی آکادمی تیزهوشان و دوره‌ها برداشته می‌شوند. همچنین فیلم‌های آموزشی انحصاری برای اعضای الماسی تهیه می‌شود.

.

مطالب و مقالات صوتی بصورت MP3
مطالب صوتی بصورت فایل‌های MP3 قابل دانلود در اختیار اعضای الماسی قرار می‌گیرد. مقالات منتخب سایت و همچنین مطالب آموزشی انحصاری برای این بخش تهیه می‌شوند. مطالب معمولا حدود ۵ دقیقه هستند و می‌توانید هنگام رفت‌و‌آمد و با استفاده از پخش اتومبیل یا موبایل خود به این مطالب گوش فرا دهید.

.

.

.

مطالب نوشتاری PDF
نکات و ترفندهای درسیو مشاوره ای در قالب فایل pdf ارائه خواهند شد. این فایل‌ها طوری طراحی شده‌اند که با پرینتر بر کاغذ A4 چاپ شوند و مورد استفاده قرار گیرند. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

.

.

.

آیا اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت الماسی، به تمام فایل‌های الماسی که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را دانلود کنید. البته با خرید عضویت دسترسی شما فقط برای مدت زمان عضویت شماست و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.

.

اگر با یک بار عضویت می‌توان تمام فایل‌ها را دانلود کرد چرا باید عضویت ماهانه یا سالانه بخرم؟

البته هیچ اجباری به عضویت مجدد ندارید. هر هفته دو فایل جدید به بخش الماسی اضافه می‌شود. بنابراین برای دریافت مداوم آموزش‌های جدید می‌توانید مجددا عضویت الماسی بخرید. البته اگر وقفه‌ای بین عضویت شما پیش بیاید هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. شما هر وقت صلاح دیدید می‌توانید مجددا عضو الماسی شوید و فایل‌های اضافه شده را دانلود کنید.

.

آیا قبل از عضویت می‌توانم دقیقا ببینم که موضوعات آموزش‌ها چه هستند؟

بله. شما می‌توانید برای دیدن فهرست تمام فایل‌های الماسی، بر تصویر الماسی بالای صفحه سایت که روی هدر قرار دارد کلیک کنید.

.

آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟

خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شماست. هرگونه انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها طبق قوانین حق‌تالیف جرم محسوب می‌شود.

.

آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا دستگاه های پخش کننده استفاده کنم؟

بله. فایل‌های صوتی با فرمت MP3 و فایل‌های فیلم با فرمت MP4 یا FLV هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین اغلب سیستم‌های صوتی و تصویری هستند.

.

آیا با خرید عضویت الماسی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت الماسی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های موردنظر را دانلود کنید.

.

یکی از مزایای عضویت الماسی ، تداوم در آموزش شماست. در این شیوه از یادگیری ، شما بطور مستمر و منظم مطالب و مباحث جدید و کلیدی را یاد می‌گیرید که بطور معمول در کتاب های دیگر نمی توانید پیدا کنید. شاید مهم‌ترین ویژگی اعضای الماسی همین باشد که ما دائما پیگیرشان هستیم 🙂